İş Tanımı

Restorancılık sektöründe zincir şubeler şeklinde faaliyet göstermekte olan Kırkpınar    Lokantaları'nın İzmir'de açılacak olan Point Bornova Şubesinde görevlendirmek ve yetiştirilmek üzere KOMİ  (servis asistanları) alınacaktır.  Komi, müşteri siparişlerinin masaya götürülmesinden, masaların toplanması ve boşların   bulaşıkhaneye tesliminden, salonun temizlik ve düzeninden sorumludur.

Aranan Nitelikler

Tercihen fast food zincerlerde aynı pozisyonda çalışmış, Prezentabl, insan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, Ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye ve gelişime açık, Tempolu ve esnek saatlerde çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,
Şirket : Kırkpınar Lokantaları
Şehir İzmir
Organizasyondaki Yeri Eleman
Pozisyon Tipi Yarı zamanlı / Part Time
Pozisyon Görevli, Garson, Eleman, Komi
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 17 Ekim 2015 11:00
Son Kontrol Tarihi 15 Kasım 2017 07:07
Komi (Servis Asistanları) aranıyor. Komi (Servis Asistanları) ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İzmir için yayınlanmıştır. Kırkpınar Lokantaları firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Komi (Servis Asistanları)" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Kırkpınar Lokantaları linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


Kırkpınar Lokantaları İş İlanları