İş Tanımı

Şirketimizin Türkiye genelindeki Franchıse mağazalarında görevlendirilmek üzere, Tüm kasa işlemlerinde aktif şekilde rol alabilecek, gerektiğinde satışa destek verecek ve mesleğinde kariyer yapmak isteyen“Kasa Sorumlusu” takım arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler

Perakende sektöründe en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, Nebim V3 programını aktif kullanabilen,  Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, gelişime açık, Analitik düşünme becerisi gelişmiş, hızlı ve dikkatli işlem alabilen, Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve müşteri odaklı yaklaşımını benimseyen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Şirket : Lufian
Şehir İstanbul, Ankara, İzmir, Giresun, Tekirdağ, Hatay, Van, Kahramanmaraş, Yalova, Kayseri, Konya, Kütahya, Adana, Malatya, Adıyaman, Muş, Afyonkarahisar, Nevşehir, Antalya, Niğde, Aydın, Ordu, Batman, Osmaniye, Bolu, Rize, Bursa, Samsun, Erzurum, Şanlıurfa, Gaziantep, Sivas
İş Alanı Satış
Eğitim Seviyesi Lise, Lisans (Öğrenci), Meslek Yüksekokulu (Öğrenci), Lisans, Meslek Yüksekokulu
Organizasyondaki Yeri Uzman
Pozisyon Tipi Sürekli / Tam zamanlı
Kaynak Site Kariyer.net
İlk Yayın Tarihi 12 Ekim 2017 13:24
Son Kontrol Tarihi 08 Aralık 2017 09:37

Benzer İş İlanları

Kasa Sorumlusu aranıyor. Kasa Sorumlusu ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul, Ankara, İzmir, Giresun, Tekirdağ, Hatay, Van, Kahramanmaraş, Yalova, Kayseri, Konya, Kütahya, Adana, Malatya, Adıyaman, Muş, Afyonkarahisar, Nevşehir, Antalya, Niğde, Aydın, Ordu, Batman, Osmaniye, Bolu, Rize, Bursa, Samsun, Erzurum, Şanlıurfa, Gaziantep, Sivas için yayınlanmıştır. Lufian firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Kasa Sorumlusu" başlıklı iş ilanını Kariyer.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Lufian linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


Lufian İş İlanları