İş Tanımı

İş AçıklamasıSorumlu olduğu bölgede aracı ve ortaklara satış yaparak hedefini gerçekleştirmek, Sorumlu olduğu bölgedeki potansiyel aracı ve ortakları belirlemek, Aracı ve ortaklar ile ilişkileri geliştirmek ve periyodik olarak ziyaretler gerçekleştirmek, Ürün ve çözümlerin tanıtımını yapmak, Bölgedeki hedef müşterileri belirlemek, Ortaklar ile hedef müşterilerde satış faaliyetlerini koordine etmek, Olası projelere verilecek desteği organize etmek, Bölgedeki rakip faaliyetleri takip etmek ve ilgili birimlere bilgi vermek, Aracı ve ortakların performans değerlendirmelerini yapmak, Farklı kanallardan gelen leadlerin takibini yapmak, Ürün sipariş, onay ve ödeme süreçlerini takip etmek.

Aranan Nitelikler

Güvenlik teknolojileri alanında faaliyet gösteren olan global bir müşterimiz için 'Kanal Satış Yöneticisi' arıyoruz. Üniversitelerin tercihen Mühendislik veya İşletme/Ekonomi gibi bölümlerinden mezun, Tercihen B2B satış yapan güvenlik teknolojileri veya bilişim firmalarında minimum 3 yıl kanal satış tecrübesi olan, Sorumluluk alabilen, Sürekli gelişim odaklı ve öğrenmeye açık, Başarılı ile motive olan, İletişimi kuvvetli, İkna etme ve problem çözme becerileri gelişmiş, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerisi yüksek, İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına ve iş çözümlerine hakim.
Şirket : Manpower Suadiye
Şehir İstanbul
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 17 Temmuz 2017 09:18
Son Kontrol Tarihi 08 Kasım 2017 05:22

Benzer İş İlanları

Kanal Satış Yöneticisi aranıyor. Kanal Satış Yöneticisi ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Manpower Suadiye firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Kanal Satış Yöneticisi" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Manpower Suadiye linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.