İş Tanımı

İş AçıklamasıÖzel Edremit Körfez Hastanesinde görevlendirilmek üzere; Kalp ve Damar Cerrahisi alanında tam zamanlı çalışabilecek Uzman Hekim başvuruları değerlendirilecektir.

Aranan Nitelikler

Branşı ile ilgili tüm tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, Mesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden, Takım çalışmasına yatkın İletişim yönü güçlü, Hasta memnuniyeti ve güvenliğine önem veren Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı aramaktayız.
Şirket : Özel Edremit Körfez Hastanesi Özbeyler
Şehir Balıkesir
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 14 Kasım 2017 18:24
Son Kontrol Tarihi 21 Kasım 2017 09:54

Benzer İş İlanları

Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı aranıyor. Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Balıkesir için yayınlanmıştır. Özel Edremit Körfez Hastanesi Özbeyler firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Özel Edremit Körfez Hastanesi Özbeyler linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


Özel Edremit Körfez Hastanesi Özbeyler İş İlanları