İş Tanımı

İş AçıklamasıGüvenlik sektöründe dünyanın en büyük şirketi olarak faaliyet gösteren firmamızın, İzmir Merkez, Torbalı, Menderes, Menemen ve Kemalpaşa lokasyonunda bulunan projeleri için SİLAHLI - SİLAHSIZ BAY-BAYAN güvenlik görevlisi arayışımız vardır.

Aranan Nitelikler

5188 Sayılı Kanun kapsamında Silahlı - Silahsız güvenlik kartına sahip olan, 18-40 yaş aralığında, Askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden, Diksiyonu düzgün.
Şirket : G4S Güvenlik Hizmetleri A.ş
Şehir İzmir
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 11 Ocak 2017 18:11
Son Kontrol Tarihi 16 Aralık 2017 18:48

Benzer İş İlanları

İzmir-Özel Güvenlik Görevlisi aranıyor. İzmir-Özel Güvenlik Görevlisi ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İzmir için yayınlanmıştır. G4S Güvenlik Hizmetleri A.ş firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "İzmir-Özel Güvenlik Görevlisi" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına G4S Güvenlik Hizmetleri A.ş linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


İzmir İş İlanları