İş Tanımı

Eskişehir 2 Trafo Merkezi'nde çalıştırılmak üzere Meslek Yüksek Okulu Mezunu veya en az 3 yıllık tecrübesi olan Meslek Lisesi Mezunu Soma / Manisa'dan alınmış EKAT belgeli İşletme Teknisyeni alınacaktır.
Lojman imkanı mevcuttur.
Başvuruların mail aracılığı ile yapılması rica olunur.

Sektör - Bölüm - Pozisyon Elektrik ve Elektronik - Elektrik - Teknisyen
Şirket : Met Enerji A . Ş
Şehir Eskişehir
Kaynak Site Eleman.net
İlk Yayın Tarihi 09 Nisan 2013 16:40
Son Kontrol Tarihi 01 Ocak 1970 02:00

Benzer İş İlanları

 • Elektrik Teknisyeni

  KOZA ALTIN İŞLETMELERİ A.Ş - Eskişehir
 • Mekanik Bakım Onarımcısı

  Kükre Gida Ve İhtiyaç Maddeleri Nakliyat Ve Özel Eğitim Hizmetleri Tic. Ve San.a.ş - Eskişehir
 • Tesisat Teknisyeni

  Eti Şirketler Grubu - Eskişehir
 • Mekanik, Boya, Kaporta Teknisyeni

  Speedy Otomotiv Servisleri Tic. A.ş - İstanbul Ankara Hakkari Uşak Hatay Mersin Iğdır Çankırı Isparta Adana Kahramanmaraş Afyonkarahisar Karabük Ağrı Karaman Antalya Kars Artvin Kastamonu Aydın Kayseri Balıkesir Kırıkkale Bartın Kırklareli Batman Kırşehir Bilecik Kilis Bingöl Konya Bitlis Kütahya Bolu Malatya Burdur Manisa Bursa Mardin Çanakkale Muğla Çorum Muş Denizli Nevşehir Diyarbakır Niğde Düzce Ordu Edirne Osmaniye Elazığ Rize Erzincan Samsun Erzurum Şanlıurfa Eskişehir Siirt Gaziantep Sinop Giresun Sivas Gümüşhane Şırnak
İşletme Teknisyeni aranıyor. İşletme Teknisyeni ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Eskişehir için yayınlanmıştır. Met Enerji A . Ş firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "İşletme Teknisyeni" başlıklı iş ilanını Eleman.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Met Enerji A . Ş linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.