İş Tanımı

Oru-giresun havaalanı ve müteferrik işler inşaatında faaliyet gösteren agk inşaatta çalışacak b veya a sertifikalı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı aranmaktadır.
Şirket : A.g.k İnşaat Taah.nakliye Ve Tic.ltd.şti
Şehir Ordu
Kaynak Site İşkur
İlk Yayın Tarihi 18 Eylül 2013 14:31
Son Kontrol Tarihi 01 Ocak 1970 02:00

Benzer İş İlanları

  • İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli Sınıf-C)

    GENÇ ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTE - Ordu
  • İş Güvenliği Uzmanı

    DÖNÜŞÜM İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ DAN.EGT.YZLM.MÜH.ORG.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. - Ordu
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

    İris Akademi İş Sağlığı Ve Güvenliği - Lefkoşa İstanbul Ankara İzmir Erzurum Şanlıurfa Eskişehir Siirt Gaziantep Sinop Giresun Sivas Çankırı Gümüşhane Tekirdağ Adana Hatay Tokat Adıyaman Isparta Trabzon Afyonkarahisar Kahramanmaraş Tunceli Ağrı Karabük Uşak Aksaray Karaman Van Amasya Kars Yalova Antalya Kastamonu Yozgat Ardahan Kayseri Zonguldak Artvin Kırıkkale Mersin Aydın Kırklareli Balıkesir Kırşehir Bartın Kilis Batman Kocaeli Bayburt Konya Bilecik Kütahya Bingöl Malatya Bolu Manisa Burdur Mardin Bursa Muğla Çanakkale Muş Çorum Nevşehir Denizli Niğde Diyarbakır Ordu Düzce Osmaniye Edirne Rize Elazığ Sakarya Erzincan Samsun
İş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanı aranıyor. İş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanı ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Ordu için yayınlanmıştır. A.g.k İnşaat Taah.nakliye Ve Tic.ltd.şti firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "İş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanı" başlıklı iş ilanını İşkur sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına A.g.k İnşaat Taah.nakliye Ve Tic.ltd.şti linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


Ordu İş İlanları