Sekreter

Şirket Belirtilmemiş

 

İstanbul

İlk Yayın: 19 Şubat 2013 18:00

İş Tanımı

50yılı aşkın konfeksiyon üretim tecrübesi olan, firma organizasyonumuzu yeniliyor ve yüksek kalitemizi yeni pazarlarla tanıştırmaya yönelik adımlar atıyoruz.

50 yıldan bu yana en kaliteli üretim malzemeleri kullanarak, dönemin moda trendlerini son derece yakından takip eden bir anlayış ile ortaya çıkardığımız ürünler, bizi giyim endüstrisinde ki en prestijli markalardan biri haline getirdi.
Öncü AR-GE çalışmalarımız sayesinde, giyim ürünlerinin işlenebilirliği konusunda önemli bir yol kat ettik ancak 50 yılın tecrübesi ile her geçen gün bir ilke imza atmak, yeni ve özel olanı ortaya koymak konusunda ilk gün ki heyecanımızı kaybetmiyoruz.

Dünyaca bilinen ve prestijli birçok markanın, giyim ürünlerinin üretimini yapmaktayız. Türk giyim endüstrisini dünyada en iyi şekilde temsil etme arzusu ile sadece kaliteli üretim kararımızı uyguluyoruz.

Markamız, koşulsuz müşteri memnuniyetini, en önemli hedefimiz olarak belirlenmiş olmanın yanı sıra yüksek kalite ürünleri kabul ettirme becerisine sahip, fark yaratan ürün uzmanlığı ile küresel satış ekibimiz sayesinde uluslar arası müşteriler bazında bir dünya markası konumuna ulaştık.

Bu deneyim ve güç ile 50. yaşımızda doğduğumuz topraklar ile bir dünya markası olarak buluşmaktan büyük gurur duyuyoruz. Fransa, İsveç, Norveç, Danimarka, Rusya, Ukrayna ve Amerika başta olmak üzere dünyanın pek çok ülkesine ürünlerimizi ihraç ediyoruz.
Aranan Nitelikler 25-35 yaş arası,
İngilizce veya Almanca bilen,
Tercihen bayan,
Avrupa yakasında ikamet eden,
Ek Bilgiler Çalışma ŞekliTam zamanlı Çalışma Yeri
  • İstanbul - Avrupa - Türkiye
Yayınlanma Tarihi19. 02. 2013

Benzer İşler

İdari Sekreter

GENEL VE İDARİ SEKRETERYANIN YÖNETİMİRANDEVULARIN DÜZENLENMESİYAZIŞMALARIN SAĞLANMASITELEFON TRAFİĞİ İŞ AKIŞI DÜZENLEMEOFİS İÇİN KOORDİNASYONYÖNETİM K…
Kariyer.net ~ 39 dakika önce
×
×

Sekreter

Sadem Usta Catering bünyesinde görevlendirilmek üzere ; -İletişim yeteneği kuvvetli, -Diksiyonu düzgün, -Temel Bilgisayar kullanımı (Office) bilgisin…
Eleman.net ~ 39 dakika önce
×
×

Sekreter

Kademi ingilizce kursunda çalışmak üzere presentable, diksiyonu düzgün sekreter alınacaktır. muhasebe-bilgisayarlı muhasebe-bilgisayar bölümlerinden m…
İşkur ~ 1 saat önce
×
×

Büro Memuru (Genel)

- muhasebeci, logo bilen evrak kayıt girişi yapabilecek personel ya da sekreter alınacaktır.
İşkur ~ 1 saat önce
×
×

Sekreter

Bilgisayar bilgisi olan en az lise mezunu deneyimli sekreter alınacaktır. (a.akış)
İşkur ~ 2 saat önce
×
×

Sekreter

Tekstil firmamıza deneyimli,diksiyonu düzgün bayan sekreter alınacaktır.(s.ylmz)
İşkur ~ 2 saat önce
×
×

Sekreter

Ankara Cinnah caddesinde yer alan hukuk büromuza sekreter alınacaktır.
Eleman.net ~ 2 saat önce
×
×

Tıbbi Sekreter Özel Uncalı Meydan Hastanesi

İş Tanımı DENEYİMLİ TIBBİ SEKRETER ARANMAKTADIR. Aranan Nitelikler DENEYİMLİ TIBBİ SEKRETER ARANMAKTADIR. Ek Bilgiler Çalışma Yeri Antalya - Türkiye …
Yenibiris.com ~ 2 saat önce
×
×

Kadiköy Bölgesinde Suadiye Arçelik Serviste Çalışacak 18- 30 Yaş Arası...

KADIKÖY Bölgesinde Suadiye Arçelik Serviste Çalışacak 18- 30 Yaş Arası Sekreter Aranıyor. 0-216-384-84-29
isilanlari.tc ~ 2 saat önce
×
×

Sekreter

Eğitim kurumumuzda istihdam edilmek üzere bilgisayar bilgisi iyi olan, telefon trafiğini yönetebilecek sekreter alınacaktır.
İşkur ~ 3 saat önce
×
×
İş Alarmı

Aradığınız konuda yeni iş ilanları geldiğinde siz haber verelim mi?

İş Alarmı Kur

İstanbul İş İlanları