İş Tanımı

Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz mağazacılık/perakende sektöründe faaliyet gösteren önde gelen müşterimiz için "İnsan Kaynakları Operasyonları Yöneticisi" arayışındayız.

Aranan Nitelikler

Üniversite mezunu, Temel İnsan Kaynakları fonksiyonlarında, öncelikli olarak Bodro,Özlük İşleri ve Personel Bütçe Yönetimi süreçlerinde en az 4 yıl deneyimli, Daha önce İnsan Kaynakları sistemlerinin tasarımı ve geliştirilmesi projelerinde rol almış, İleri seviyede MS Excel ve SAP HR kullanım bilgisine sahip, Analitik yönü kuvvetli, sorumluluk bilinci yüksek, Etkin iletişim becerilerine sahip, Tercihen İyi seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan.
Şirket : Cvplus Search & Selection
Şehir İstanbul
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 14 Ekim 2016 18:54
Son Kontrol Tarihi 18 Kasım 2017 17:06

Benzer İş İlanları

İnsan Kaynakları Operasyonları Yöneticisi aranıyor. İnsan Kaynakları Operasyonları Yöneticisi ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Cvplus Search & Selection firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "İnsan Kaynakları Operasyonları Yöneticisi" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Cvplus Search & Selection linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.