İş Tanımı

Silivri de bulunan fabrikamıza, personel işlerinin kontrol ve devamlılığını sağlayacak, İnsan Kaynakları Yöneticisi aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 5 yıl deneyimli, Yasal mevzuata hakim, Ms office programlarını iyi derecede kullanabilen, Bordro Plus, Tiger bilen, Avrupa yakasında ikamet eden, Sorumluluk alabilecek, İnsan Kaynakları Yöneticisi arayışımız vardır.
Şirket : Karizma Beşler Et Gıda San.tic.ltd.şti
Şehir İstanbul
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 07 Ekim 2016 22:37
Son Kontrol Tarihi 29 Kasım 2017 10:01

Benzer İş İlanları

İnsan Kaynakları Müdürü aranıyor. İnsan Kaynakları Müdürü ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Karizma Beşler Et Gıda San.tic.ltd.şti firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "İnsan Kaynakları Müdürü" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Karizma Beşler Et Gıda San.tic.ltd.şti linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


İstanbul İş İlanları

Karizma Beşler Et Gıda San.tic.ltd.şti İş İlanları