İş Tanımı

İşin Tanımı :

İnşaat Projelerimizde, Teknik Ofiste çalışacak, metraj ve hakediş yapan, sözleşme düzenleyecek,Projelerin zaman planına uygun şekilde çalışmak,Projelerin uygulama aşamasında yapılan işlerin dokümanlara uygun olarak yapılmasını sağlamak, değişiklik gerekiyorsa üstlerine bilgi vermek ve talepte bulunmak,Görev ve sorumlulukları ile ilgili olarak gerekli bilgileri, raporları, gelişmeleri ve ortaya çıkan sorunları yöneticisine ve varsa fonksiyonel bağlı olduğu pozisyonlara rapor etmek ve faaliyetleri ile ilgili bilgi vermek,İnşaat işlerinde ilgili hedefleri gerçekleştirmek,


Aranan Nitelikler :

Edremit Güre Şantiyesi için İnşaat Mühendisi , Min. 5 yıl tecrübeli, Askerliğini yapmış,MS Office , Autocad bilen, Projelerde gereksinim duyulan inşaat işlerinin eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak.
Şirket : Doğan Jeotermal Enerji
Şehir Diğer, Balıkesir
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 30 Nisan 2013 19:00
Son Kontrol Tarihi 30 Kasım -0001 00:00

Benzer İş İlanları

İnşaat Mühendisi - Edremit/Güre Şantiyesi aranıyor. İnşaat Mühendisi - Edremit/Güre Şantiyesi ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Diğer, Balıkesir için yayınlanmıştır. Doğan Jeotermal Enerji firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "İnşaat Mühendisi - Edremit/Güre Şantiyesi" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Doğan Jeotermal Enerji linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.