İş Tanımı

İş AçıklamasıŞirket araçlarıyla ilgili kullanım, zimmet, bakım, yakıt giderleri süreçlerini yönetmek, Demirbaş alımlarının organize edilmesi, zimmetlenmesi ve takibi, Yemek, servis ve temizlik yönetimi işlerinin sorunsuz yürütülmesi amacıyla taşeron firma ile iletişimi yürütmek, Her türlü şirket araç ve gereçlerinin (şirket araçları, cep telefonları,makineler) tamir, bakım ve onarım işlemlerinde destek vermek, İdari İşler faaliyetlerinin iş süreçleri, prosedür ve ilkeleri çerçevesinde gerçekleştirilmesini sağlamak, Bahsi geçen bu işlerde maliyet çalışmalarında bulunmuş, gider analizleri yapmış olmak, Takım çalışmasına yatkın ''İdari İşler Sorumlusu'' arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

İdari İşler alanında en az 3 yıl tecrübeli MYO veya Üniversite mezunu, MS ofis programlarını iyi kullananan, Planlama, organizasyon ve iş takibi yapabilecek İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Anadolu yakasında ikamet eden,
Şirket : Şirket Belirtilmemiş
Şehir İstanbul
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 13 Eylül 2017 10:30
Son Kontrol Tarihi 15 Kasım 2017 23:43

Benzer İş İlanları

İdari İşler Sorumlusu aranıyor. İdari İşler Sorumlusu ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Şirket Belirtilmemiş firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "İdari İşler Sorumlusu" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Şirket Belirtilmemiş linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.