İş Tanımı

-Üniversite mezunu (4 yıllık lisans, tercihen İşletme, İktisat, Maliye, Hukuk, İşletme Mühendisliği ya da Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak)
-Finansal raporlama bilgisine sahip olmak,
-Konya ilinde ikamet etmek veya etmeyi kabul etmek,
-İleri düzeyde MS Office uygulama bilgisi sahibi olmak,
-Detaylar üzerinde çalışmayı sevmek ve yetkin araştırma kabiliyetine sahip olmak
-Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak,
-Tercihen iç denetim alanında tecrübe sahibi olmak,
Şirket : Sektöründe Lider
Şehir Konya
Kaynak Site Kariyer.net
İlk Yayın Tarihi 30 Eylül 2013 11:30
Son Kontrol Tarihi 25 Ağustos 2014 23:05

Benzer İş İlanları

  • İç Denetçi

    Sektöründe Lider Firma - Konya
  • İç Denetçi

    Double Wings International - Ankara Bursa Konya
  • MÜHENDİSLİK MÜDÜRÜ (ALMANCA BİLEN)

    HUGENT HİZMET VE DANIŞMANLIK A.Ş. - İstanbul Ankara İzmir Aydın Edirne Kastamonu Osmaniye Zonguldak Balıkesir Elazığ Kayseri Rize Mersin Bartın Erzincan Kırıkkale Sakarya Batman Erzurum Kırklareli Samsun Bayburt Eskişehir Kırşehir Şanlıurfa Bilecik Gaziantep Kilis Siirt Çankırı Bingöl Giresun Kocaeli Sinop Adana Bitlis Gümüşhane Konya Sivas Adıyaman Bolu Hakkari Kütahya Tekirdağ Afyonkarahisar Burdur Hatay Malatya Tokat Ağrı Bursa Iğdır Manisa Trabzon Aksaray Çanakkale Isparta Mardin Tunceli Amasya Çorum Kahramanmaraş Muğla Uşak Antalya Denizli Karabük Nevşehir Van Ardahan Diyarbakır Karaman Niğde Yalova Artvin Düzce Kars Ordu Yozgat
İç Denetçi aranıyor. İç Denetçi ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Konya için yayınlanmıştır. Sektöründe Lider firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "İç Denetçi" başlıklı iş ilanını Kariyer.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Sektöründe Lider linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.