İş Tanımı

İstanbul Anadolu Yakasındaki projemizde görevlendirilmek üzere hastabakıcı arayışımız bulunmaktadır. Mesai saatleri içinde hastaların bulunduğu lokasyonlarda evde bakım hizmetlerinin yapılması, Sosyal ve fiziksel ihtiyaçlarının karşılanmasında yardımcı olunması, Sağlık durumlarını etkileyebilecek gözlemlerin birim sorumlusuna bildirilmesi, Sorumlu hemşirenin vereceği görevlerin yerine getirilmesi.

Aranan Nitelikler

· Tercihen en az lise mezunu, · Bayan Adaylar · Tercihen 1 yıl hasta bakımı deneyimi olan, · Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, · Dikkatli, Titiz, Enefeksiyon prosedürüne hakim, · İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, · Ekip çalışmasına yatkın, · Tam zamanlı çalışabilecek, · Dinamik çalışma temposuna ayak uydurabilecek
Şirket : Marmara Ambulans
Şehir İstanbul
Kaynak Site Yenibiris.com
İlk Yayın Tarihi 17 Temmuz 2017 13:54
Son Kontrol Tarihi 27 Eylül 2017 10:13

Benzer İş İlanları

Hasta Bakıcı aranıyor. Hasta Bakıcı ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Marmara Ambulans firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Hasta Bakıcı" başlıklı iş ilanını Yenibiris.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Marmara Ambulans linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


Marmara Ambulans İş İlanları