İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kimya sektöründe faaliyet gösteren ve alanının öncüsü olan müşterimizin kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere; Aylık program dahilinde müşterilere rutin haşere kontrol hizmeti verecek ve ilaçlamanın yapılmasını sağlayan ekibin yönetimi, Rutin var olan ve potansiyel müşteri ziyaretleriyle müşteri memnuniyetinin sağlanması ve sahadaki kalite kontrolü, Haşere mücadele servisi veren teknisyenlerin aylık progrmalarının yapılması ve periyodik eğitimleirnin verilmesi, Gerektiğinde sahada servis teknisyenlerine destek olunması, Müşteriye sunulacak gerekli döküman ve klasörlerin hazırlanması,

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren, Kimya, Kimya Mühendisliği, Veterinerlik, Gıda Mühendisliği, Çevre Mühendisliği,        Biyoloji ve Ziraat Mühendisliğinden mezun,Temizlik, gıda, kimya, zincir marketler, fmcg ( hızlı tüketim ürünleri ) sektöründe daha önce çalışmış ve ekip yönetmiş,Saha çalışmasına yatkın, B Sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen,İstanbul'da ikamet eden, İnsan ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,      NOT: Yapılacak olan iş satış değil, hizmeti gerçekleştirecek olan ekipin operasyon yönetimidir." HAŞERE OPERASYON SERVİS MÜDÜRÜ " aranmaktadır.
Şirket : Mavi Yaka İnsan Kaynakları
Şehir İstanbul
İş Alanı Hizmet, Müşteri İlişkileri, Yönetim, Kalite, Operasyon
Eğitim Seviyesi Lisans, Doktora (Öğrenci), Yüksek Lisans (Öğrenci), Doktora, Yüksek Lisans
Organizasyondaki Yeri Uzman
Pozisyon Tipi Sürekli / Tam zamanlı
Askerlik Durumu Yapıldı, Muaf
Kaynak Site Kariyer.net
İlk Yayın Tarihi 14 Kasım 2017 11:42
Son Kontrol Tarihi 21 Kasım 2017 09:48

Benzer İş İlanları

HAŞERE OPERASYON SERVİS MÜDÜRÜ aranıyor. HAŞERE OPERASYON SERVİS MÜDÜRÜ ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Mavi Yaka İnsan Kaynakları firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "HAŞERE OPERASYON SERVİS MÜDÜRÜ" başlıklı iş ilanını Kariyer.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Mavi Yaka İnsan Kaynakları linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


İstanbul İş İlanları