İş Tanımı

İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz, Kozmetik sektörünün önde gelen markalarında görev alarak, markasının satışını ve tanıtımını gerçekleştirecek, GÜZELLİK UZMANI aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

En az lise mezunu, Diksiyonu düzgün, Kozmetik sektöründe kariyer hedefleri bulunan, Dış görünüşüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Satışı seven ve hırslı,
Şirket : Temas Tanıtım ve Organizasyon
Şehir İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 11 Ocak 2017 18:11
Son Kontrol Tarihi 21 Kasım 2017 14:59

Benzer İş İlanları

Güzellik Uzmanı aranıyor. Güzellik Uzmanı ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa için yayınlanmıştır. Temas Tanıtım ve Organizasyon firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Güzellik Uzmanı" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Temas Tanıtım ve Organizasyon linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


Temas Tanıtım ve Organizasyon İş İlanları