İş Tanımı

Tesiste görevli güvenlik personelinin çalışma çizelgelerinin hazırlanması, görev dağılımının yapılması, Tesis içinde ve özellikle konuk odalarında konukların güvenliğini tehdit edici herhangi bir hırsızlık ve sabotaj olaylarına karşı gerekli emniyet önlemlerinin alınması.

Aranan Nitelikler

Faaliyet gösterdiği turizm sektöründe itibarı ve güvenilirliği ile tanınan Dorak Holding, kurumsal planlarını, stratejilerini ve hedeflerini sürdürülebilirlik temelinde yürütmektedir. Dorak Holding, ulusal ve uluslararası çapta yatırım ve işbirliğiyle Türkiye'nin tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini tüm dünyaya tanıtmak ve Türkiye'nin marka değerini yükseltmeyi kendine misyon edinmiştir.Dorak Holding'in bu misyonuna katkı sağlamak isteyen, kurumsal değerlerimize bağlı, aşağıda belirtilmiş niteliklere uygun  Wyndham İstanbul otelimizde görevlendirilmek üzere,Üniversite mezunu, Alanında en az 2 yıl deneyimli, İletişim becerileri güçlü ve diksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına yatkın olan, Zaman yönetimi konusunda başarılı, Organizasyon yönü güçlü, Planlı ve titiz çalışma prensibine sahip, Güvenlik belgesine sahip olan, Askerlik görevini tamamlamış, Güvenlik Müdürü adayları ile tanışmak isteriz.
Şirket : WYNDHAM OLD CITY İSTANBUL
Şehir İstanbul
İş Alanı Turizm, Güvenlik
Eğitim Seviyesi Lise
Organizasyondaki Yeri Uzman
Pozisyon Tipi Sürekli / Tam zamanlı
Askerlik Durumu Muaf, Yapıldı, Tecilli
Kaynak Site Kariyer.net
İlk Yayın Tarihi 06 Aralık 2017 11:18
Son Kontrol Tarihi 06 Aralık 2017 14:48

Benzer İş İlanları

Güvenlik Müdürü aranıyor. Güvenlik Müdürü ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. WYNDHAM OLD CITY İSTANBUL firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Güvenlik Müdürü" başlıklı iş ilanını Kariyer.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına WYNDHAM OLD CITY İSTANBUL linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


WYNDHAM OLD CITY İSTANBUL İş İlanları