İş Tanımı
Personel Planlama ve Seçme Esasları Prosedürüne göre başvuruda bulunacak adaylardan ; 
3 Yıl benzer iş deneyimi ve Yüksek Lisansı tamamlamış olmayan adaylardan  ALES / KPSS  puanı 75 ve üstü ya da  GRE puanı 157 ve üstü  ya da GMAT puanı 550 ve üstü ; Yabancı dille eğitim veren üniversitelerden mezun olmayan adaylardan KPDS/ÜDS/YDS puanı 70 ve üstü  ya da TOEFL puanı 79 ve üstü olması istenmektedir.

Aranan Nitelikler


Bu bir Genel Başvuru ilanıdır. Bu ilana yapılan başvurular, ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır. Başvurular aday veri tabanında saklı tutulacak, niteliklerinize yetkinliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda ihtiyaçlar doğrultusunda değerlendirmeye alınacaktır.
Şirketimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
Şirket : Havelsan
Şehir İstanbul, Ankara
Eğitim Seviyesi Lisans, Doktora (Öğrenci), Yüksek Lisans (Öğrenci), Doktora, Yüksek Lisans
Organizasyondaki Yeri Uzman
Pozisyon Tipi Sürekli / Tam zamanlı
Eleman Sayısı Belirtilmemiş
Kaynak Site Kariyer.net
İlk Yayın Tarihi 03 Eylül 2013 09:30
Son Kontrol Tarihi 17 Kasım 2015 20:20

Benzer İş İlanları

Genel Başvuru aranıyor. Genel Başvuru ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul, Ankara için yayınlanmıştır. Havelsan firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Genel Başvuru" başlıklı iş ilanını Kariyer.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Havelsan linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.