İş Tanımı

VATANDAŞLARIMIZI MESLEK SAHİBİ EDİYORUZ .........

• Gemilerde çalışmak isteyenler, iş arayanlar, sigortalı işim yok diyenler, dünyayı gezmek ve de aynı zamanda para kazanmak istiyorum diyenler için kaçırılmayacak bir fırsat.

YÜK-yolcu- özel ve turistik yatlarda 1500 /2500 TL / USD MAAŞ+ SGK + TÜM sosyal haklarla ÇALIŞACAK personeller

• MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI - DENİZCİLİK MÜŞTEŞARLIĞI TARAFINDAN ONAYLI KURSUMUZDA Gemi adamı yetiştirilir firmamız tarafından kursiyerlerimize İSTİHTAM(iş) GARANTİSİ sağlanmaktadır

• Gemi adamı cüzdanı alabilmek ve gerekli bilgiler için bize ulaşın :

• ULUSAL DENİZCİLİK ACENTELİK HİZ.

ulusaldenizcilik.com

Sektör - Bölüm - Pozisyon Denizcilik - Danışmanlık - Eleman
Şirket : Ulusal Denizcilik Acentelik Hiz
Şehir İstanbul
Kaynak Site Eleman.net
İlk Yayın Tarihi 10 Haziran 2013 09:30
Son Kontrol Tarihi 30 Kasım -0001 00:00

Benzer İş İlanları

Gemi Elemanı aranıyor. Gemi Elemanı ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Ulusal Denizcilik Acentelik Hiz firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Gemi Elemanı" başlıklı iş ilanını Eleman.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Ulusal Denizcilik Acentelik Hiz linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.