İş Tanımı

Ankara Ostim İvedik OSB'de kurulu işyerimizde çalışmak üzere Gazaltı Kaynağı yapabilen kaynakçı ihtiyacımız vardır. Görüşme için gelmek istiyorsanız 1460. sokak no:33 İvedik Ostim adresine Cv ile başvuru yapabilirsiniz.


BAŞVURULARIN BİZZAT ADRESİMİZE YAPILMASI RİCA OLUNUR.1. Askerliğini yapmış olması tercih nedeni.

2. Teknik resim okuyabilen buna göre imalat yapabilecek

3. Ankara'da ikamet eden

4. İvedik Osb'ye ulaşım problemi olmayan

5. 21-40 yaşları arasında

6. Maaş+SGK+Yemek (Servis yoktur)

7. Çalışma saatleri 8:30-18:00 ve Cumartesi 08:00-13:00 arasıdır.Askerliğinizi yapmadıysanız ve Ankara'da ikamet etmiyorsanız lütfen iş başvurusu yapmayınız, değerlendirilmeyecektir

Sektör - Bölüm - Pozisyon İmalat - Kaynak - Tümü
Şirket : Öz Makina Elektrik San. Tic. Ltd. Şti
Şehir Ankara
Kaynak Site Eleman.net
İlk Yayın Tarihi 31 Aralık 2012 11:00
Son Kontrol Tarihi 30 Kasım -0001 00:00

Benzer İş İlanları

Gazaltı Kaynakçısı aranıyor. Gazaltı Kaynakçısı ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Ankara için yayınlanmıştır. Öz Makina Elektrik San. Tic. Ltd. Şti firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Gazaltı Kaynakçısı" başlıklı iş ilanını Eleman.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Öz Makina Elektrik San. Tic. Ltd. Şti linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.