İş Tanımı

Toplantılar ile kendisine aktarılan/tariflenen “ULUSAL Satış Hizmet Modelini” mümkün olan en iyi şekilde uygulayara koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak. Haftaiçi ve haftasonu satış ofisine gelen müşterileri karşılamak, hedefler doğrultusunda gayrimenkul/emlak satışı ve/veya kiralaması yapmak. Müşterilere gün içinde düzenli olarak telemarketing/telefon araması uygulamasını yapmak. Bu bağlamda; kendisine yöneticileri tarafından tanımlanan “telefon arama” hedefleri çerçevesinde, müşterileri arayarak, telefonda projeyi tanıtmak, satış ofisine davet etmek ve randevü tesis ederek müşteri takip yapmak. Satış Ofisinde görüşülen tüm müşteri bilgilerini ve satılan ofislerin/dairelerin bilgilerini CRM sistemine girişini gün içinde veya en geç gün sonunda yapmak. Satış ofisine gelen müşteriye projenin sunumunu eksiksiz ve doğru yapmak ve tüm müşterileri Örnek Ofis ve/veya Örnek Daire ve/veya Örnek Bina ve/veya Örnek Kat uygulamalarına götürerek, nihai ürün uygulaması yerinde göstermek ve ürünü tanıtmak. Potansiyel müşteri takipleri yapmak. Bu bağlamda; gün içinde düzenli olarak, Yöneticileri tarafından kendisine iletilen ve/veya CRM sisteminden görülebilen tüm potansiyel müşterilere email ile proje hakkında bilgi (fiyat, tanıtım dökümanı, kat planı, daire planı v.b.) iletmek ve emaili gönderminden sonra müşteri ile takibini yaparak, müşterinin başka sorusu olup olmadığı öğrenmek ve düzenli olarak müşteri ile irtibatta kalmak. Gün ve hafta sonunda CRM'den “Aktivite Raporu” alarak/aldırtarak yöneticilerine email atmak/atttırmak ve satış faaliyetleri hakkında düzenli olarak yönetime rapor sağlamak. Satış yapılan müşterilere satış sonrası süreçte de gerektiğinde gereken bilgi ve desteğin verilmesini sağlamak. İşe başlama aşamasında imzalayacağı görev tanımıne ve görev süresince kendisine email ile bildirilen görev ve talimatlara uymak. Haftasonları çalışarak, haftaiçi izin yapmak ve gerektiğinde resmi tatillerde nöbetçi olarak çalışmak. Giyim, davranış, konuşma ve tanıtma gibi konularına dikkat etmek. Satış ofisine haftasonu dahil olmak üzere “Kurumsal” giyim tarzına dikkat ederek satış ofisine gelmek. Tüm işlerinde Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemlerine uymak.

Aranan Nitelikler

İstanbul'da ULUSAL'ın Markalı Konut, Rezidans veya Karma Kullanımlı Projelerinde Satış Ofislerinde ve sahada birebir satış operasyonunda Satış Danışmanı ve/veya Satış Yönetmeni olarak görev alacak;Gayrimenkul sektöründe minimum 2 yıl Konut, Rezidans veya Karma Kullanımlı projelerde"Konut - Rezidans Satış veya Ticari Satış" tecrübesi ve Network'ü olan, Haftasonu ve yoğun çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Anadolu yakasında ikamet eden, İletişim, ikna ve temsil yeteneği yüksek, Hedef ve sonuç odaklı, İnsan ilişkilerinde başarılı, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, Analatik düşünme becerisi gelişmiş, İyi derece ingilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen,
Şirket : Ulusal Turizm Petrol İnş ve Dış Tic. A.Ş.
Şehir İstanbul
Sektör Emlak İşleri, Yapı, Gayrımenkul
İş Alanı Satış
Eğitim Seviyesi Lisans (Öğrenci), Lisans, Lise
Organizasyondaki Yeri Orta Düzey Yönetici
Pozisyon Tipi Sürekli / Tam zamanlı
Kaynak Site Kariyer.net
İlk Yayın Tarihi 12 Ekim 2017 17:36
Son Kontrol Tarihi 07 Aralık 2017 11:11

Benzer İş İlanları

Gayrimenkul Satış Danışmanı aranıyor. Gayrimenkul Satış Danışmanı ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Ulusal Turizm Petrol İnş ve Dış Tic. A.Ş. firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Gayrimenkul Satış Danışmanı" başlıklı iş ilanını Kariyer.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Ulusal Turizm Petrol İnş ve Dış Tic. A.Ş. linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


Ulusal Turizm Petrol İnş ve Dış Tic. A.Ş. İş İlanları