İş Tanımı

İş AçıklamasıHadımköy de ki fabrikamıza FORKLİFT OPERATÖRÜ alınacaktır. Araçların yüklenmesi ve boşaltılması Yükleme sahasının düzeninin sağlanması E 5 Servisimiz Çağlayan - Edirnekapı - Şirinevler - Avcılar - Esenyurt - Hadımköy güzergahını , E 6 Servisimiz Çağlayan - Hadımköy çevre yolunu kullanmaktadır.

Aranan Nitelikler

Forklift ehliyetine sahip ve aktif olarak forklift kullanabilen En az 1 yıl deneyimi olan Erkek adaylar için askerlik sorunu olmayan Takım çalışmasına uyum sağlayabilen İş güvenliğine önem veren
Şirket : CEVİZOĞLU MAĞAZACILIK
Şehir İstanbul
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 17 Temmuz 2017 13:30
Son Kontrol Tarihi 16 Kasım 2017 18:16

Benzer İş İlanları

Forklift Operatörü aranıyor. Forklift Operatörü ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. CEVİZOĞLU MAĞAZACILIK firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Forklift Operatörü" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına CEVİZOĞLU MAĞAZACILIK linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


CEVİZOĞLU MAĞAZACILIK İş İlanları