İş Tanımı

· ; ; EPS ısı yalıtımı, ambalaj ve dekoratif ürünleri üretimi konusunda deneyimli, benzeri görevlerde çalışmış, ;· ; ; Üretim, planlama, maliyet ve yönetim alt yapısı olan, ;· ; ; Tercihen Iğdır ve yakın bölge illerinde ikamet eden,· ; ; Askerliğini yapmış, İş Tanımı: Iğdır OSB'de kurulmakta olan Isı Yalıtım ürünleri (strofor), amabalaj ve dekoratif ürünler üzerine üretim yapacak fabrikamızda üretimden sorumlu olacaktır. Tesisimizin yeni kurulmakta olmasi nedeniyle istihdam edilecek deneyimli ve alt yapisi olan fabirka müdürü ; üretim ekibini kuracaktır. Fabirka müdürünün başlıca görevleri; üretim, planlama, maliyet ve üretim yönetimi konularını kapsamaktadır.
Şirket : Gökkuşağı Yapı Sistemleri İnşaat Taahhüt San. Tic
Şehir Iğdır
Kaynak Site Kariyer.net
İlk Yayın Tarihi 27 Kasım 2011 13:11
Son Kontrol Tarihi 01 Ocak 1970 02:00

Benzer İş İlanları

  • Üretim ve Planlama Müdürü

    APC Paslanmaz Tasarım Çelik Cam Alüminyum İnşaat - İstanbul Ankara İzmir Erzincan Sakarya Erzurum Samsun Eskişehir Şanlıurfa Gaziantep Siirt Çankırı Giresun Sinop Adana Gümüşhane Sivas Adıyaman Hakkari Şırnak Afyonkarahisar Hatay Tekirdağ Ağrı Iğdır Tokat Aksaray Isparta Trabzon Amasya Kahramanmaraş Uşak Antalya Karabük Van Ardahan Karaman Yalova Artvin Kars Yozgat Aydın Kastamonu Zonguldak Balıkesir Kayseri Mersin Bartın Kırıkkale Batman Kırklareli Bayburt Kırşehir Bilecik Kilis Bingöl Kocaeli Bitlis Konya Bolu Kütahya Burdur Malatya Bursa Manisa Çanakkale Mardin Çorum Muğla Denizli Nevşehir Diyarbakır Niğde Düzce Ordu Edirne Osmaniye Elazığ Rize
Fabrika Müdürü aranıyor. Fabrika Müdürü ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Iğdır için yayınlanmıştır. Gökkuşağı Yapı Sistemleri İnşaat Taahhüt San. Tic firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Fabrika Müdürü" başlıklı iş ilanını Kariyer.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Gökkuşağı Yapı Sistemleri İnşaat Taahhüt San. Tic linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.