İş Tanımı

2004 yılından beri NEBİM ERP çözümleri ile faliyet gösteren Verimsoft huzurlu bir iş ortamında çalışarak kendi geleceğini oluşturmak isteyen profesyonelleri davet ediyor. Verimsoft Nebim V3 ERP yazılımları ve kendi geliştirdiği uygulamaları ile hedeflediği sektörler olan başta perakende, toptan satış ve Üretim(özellikle tekstil ve ayakkabı) alanlarında bir çok uluslararası ve ülkemizin önde gelen firmalarıyla iş birlikleri gerçekleştirmektedir. Profesyonel organizasyonu, geliştirdiği yazılımları ve Nebim V3 ERP yi uygulama ve uyarlamaları ile hayata geçiren Verimsoft gelişen iş hacmine uygun olarak kadrolarını büyütmektedir. Büyüyen organizasyonumuza katılarak verilecek eğitimler ve fırsatlar sonuncunda kendini geliştirerek uzmanlaşma hedefleri olan ve bugünden geleceğe önemi her geçen yıl artan bu sektörde yerini almak isteyen profesyonelleri bekliyoruz.

Aranan Nitelikler

Projesi ve uyarlaması tamamlanmış olan ve hizmet anlaşması kapsamında hizmet ve destek verdiğimiz sözleşmeli müşterilerimize yüksek kalitede hizmet verebilecek profesyoneller aranmaktadır. Pozisyonun aranan özellikler şöyledir. Herhangi bir ERP projesinde görev almış .Bu görev ERP kullanıcısı olabileceği gibi, tercihen şirket ERP sorumlusu veya Yazılım şirketlerinde ERP projelerinde görevde olabilir.(tercihan en az 2 yıl) Yüksek derecede iletişim becerilerine sahip, Çözüm odaklı yaklaşımlar sergileyen, Kaliteli ve yüksek performanslı bir şekilde iş takibi yapabilen, Yüksekokul veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Gelecek hedefleri olan, Erkek adayların askerlikle ilişkisi olmaması,
Şirket : VERİMSOFT YAZILIM ÇÖZÜM VE DAĞITIM HİZM.TİC.LTD.ŞTİ.
Şehir İstanbul
Kaynak Site Yenibiris.com
İlk Yayın Tarihi 17 Temmuz 2017 10:36
Son Kontrol Tarihi 25 Eylül 2017 15:34

Benzer İş İlanları

ERP DESTEK SORUMLUSU aranıyor. ERP DESTEK SORUMLUSU ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. VERİMSOFT YAZILIM ÇÖZÜM VE DAĞITIM HİZM.TİC.LTD.ŞTİ. firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "ERP DESTEK SORUMLUSU" başlıklı iş ilanını Yenibiris.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına VERİMSOFT YAZILIM ÇÖZÜM VE DAĞITIM HİZM.TİC.LTD.ŞTİ. linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.