İş Tanımı

Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın genel merkezinde hafta da 1 gün çalışacak 'Erkek Prova Mankeni' aranmaktadır. Not: Başvurularınız da beden ölçülerinizi lütfen bildiriniz.
Şirket : Tiffany
Şehir İstanbul
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 04 Aralık 2013 11:50
Son Kontrol Tarihi 02 Mart 2015 14:54

Benzer İş İlanları

  • Modelist

    Abacı Giyim - İstanbul
  • Manken

    Mos Ajans - İstanbul Ankara İzmir Gaziantep Şanlıurfa Giresun Siirt Gümüşhane Sinop Hakkari Sivas Adana Hatay Şırnak Adıyaman Iğdır Tekirdağ Afyonkarahisar Isparta Tokat Ağrı Kahramanmaraş Trabzon Aksaray Karabük Tunceli Amasya Karaman Uşak Antalya Kars Van Ardahan Kastamonu Yalova Artvin Kayseri Yozgat Aydın Kırıkkale Zonguldak Balıkesir Kırklareli Mersin Bartın Kırşehir Bilecik Kilis Bingöl Kocaeli Bitlis Konya Bolu Kütahya Burdur Malatya Bursa Manisa Çanakkale Mardin Çorum Muğla Denizli Muş Diyarbakır Nevşehir Düzce Niğde Edirne Ordu Elazığ Osmaniye Erzincan Rize Erzurum Sakarya Eskişehir Samsun
Erkek Prova Mankeni aranıyor. Erkek Prova Mankeni ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Tiffany firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Erkek Prova Mankeni" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Tiffany linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.