İş Tanımı

Gebze şantiyemizde görev alabilecek Taşeron ve ekip yönetimi, Projelerin uygulanabilmesi için gerekli planlama, organizasyon ve koordinasyonun sağlanması, Elektrik iş programlarının kontrolü ve takibi, İş programına göre ilerlemenin kontrol ve yönetiminin sağlanması, İş programına göre malzeme ve ekipman temin sürelerinin takip edilmesi, Şartnameler, yönetmelikler ve sözleşmelerine hakim olunması, Yapım metodlarının kontrol edilmesi, gerektiğinde hazırlanması, Elektrik ekipman yerleşimi ve sistemler ile ilgili çizim kesit shop drawing çizimlerin hazırlanması, Metrajların çıkarılması ve kontrolü, Hakedişlerin kontrol edilmesi ve onaylanması, Malzeme onaylarının hazırlanması, takibi ve kontrolü, İmalatların istenilen kalite standartlarında yapımının sahada aktif olarak kontrol edilmesi, Diğer disiplinler ve bölümler ile koordinasyon

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin Elektrik / Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Büyük ölçekli üst yapı projelerinde benzer pozisyonda minimum 3 yıl deneyimli,MS Office uygulamalarına ve Autocad programına hâkim, Gerekli durumlarda insiyatif kullanabilen kendisine güvenen, Takım çalışmasına yatkın, Literatürü takip edebilecek düzeyde yabancı dil bilgisine sahip, Kısa süreli seyahat engeli olmayan, Etkin iletişim becerisine sahip, insan ilişkilerinde başarılı, müzakere yeteneği gelişmiş,Analitik düşünebilme yeteneğine sahip, Tercihen Gebze ve civarında ikamet eden.
Şirket : TFS Mühendislik Elektrik Mekanik İnşaat San ve Dı
Şehir Kocaeli
Sektör Proje Taahhüt
İş Alanı Mühendislik
Eğitim Seviyesi Lisans, Yüksek Lisans
Organizasyondaki Yeri Orta Düzey Yönetici
Pozisyon Tipi Sürekli / Tam zamanlı
Askerlik Durumu Yapıldı
Kaynak Site Kariyer.net
İlk Yayın Tarihi 12 Eylül 2017 17:36
Son Kontrol Tarihi 03 Kasım 2017 12:19

Benzer İş İlanları

Elektrik Elektronik Mühendisi aranıyor. Elektrik Elektronik Mühendisi ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Kocaeli için yayınlanmıştır. TFS Mühendislik Elektrik Mekanik İnşaat San ve Dı firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Elektrik Elektronik Mühendisi" başlıklı iş ilanını Kariyer.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına TFS Mühendislik Elektrik Mekanik İnşaat San ve Dı linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.