İş Tanımı

İş Açıklamasıİş Tanımı İstanbul Bahçelievler Amerikan Kültür Dil Okulu temsilciliğine Eğitim Koordinatörü Asistanı alınacaktır.

Aranan Nitelikler

Tercihen İngilizce Bilen, Eğitim Koordinatörüne yardımcı olabilecek, En az Lise mezunu, MS Office programlarını bilen, Prezentabl, diksiyonu düzgün, görev ve sorumluluk bilinci olan, İletişim becerisi yüksek, İş takibinde başarılı, İş/evrak takibi yapabilecek, Karşılama,yönlendirme ve bilgilendirme konusunda destek olacak
Şirket : Amerikan Kültür Dil Okulları
Şehir İstanbul
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 12 Ağustos 2017 15:18
Son Kontrol Tarihi 13 Ekim 2017 14:17

Benzer İş İlanları

Eğitim Koordinatörü Asistanı aranıyor. Eğitim Koordinatörü Asistanı ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Amerikan Kültür Dil Okulları firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Eğitim Koordinatörü Asistanı" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Amerikan Kültür Dil Okulları linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.