İş Tanımı

Tercihen 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, E- Ticaret sitemizin deposunu koordine edecek Lojistik / Depo yönetimi konusunda deneyimli, Tercihen Logo Tiger kullanabilen, Ekip yönetimi konusunda başarılı, İletişimi kuvvetli, organize olabilen, planlama ve analiz yapma yönü kuvvetli, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Depo hareketlerini sağlıklı ve anlık takibi ve kayıt altına alabilecek

Aranan Nitelikler

Tüm depo ve sevkiyatı yönetmek, Hatasız mal kabul ve sevkiyat yapmak, Depo ekibini sevk ve idare etmek, Düzenli raporlama yapmak. Ms ofis programlarına hakim ERKEK çalışma arkadaşları arıyoruz.
Şirket : KÖSELİÖREN TEKSTIL ÜRÜNLERI SAN. VE TIC.LTD.ŞTI.
Şehir İstanbul
Kaynak Site Yenibiris.com
İlk Yayın Tarihi 13 Eylül 2017 16:42
Son Kontrol Tarihi 11 Kasım 2017 12:49

Benzer İş İlanları

Depo Sorumlusu aranıyor. Depo Sorumlusu ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. KÖSELİÖREN TEKSTIL ÜRÜNLERI SAN. VE TIC.LTD.ŞTI. firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Depo Sorumlusu" başlıklı iş ilanını Yenibiris.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına KÖSELİÖREN TEKSTIL ÜRÜNLERI SAN. VE TIC.LTD.ŞTI. linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


İstanbul İş İlanları

KÖSELİÖREN TEKSTIL ÜRÜNLERI SAN. VE TIC.LTD.ŞTI. İş İlanları