İş Tanımı

İş AçıklamasıTürkiye'nin En Büyük Online Kozmetik Butiği Kozmela.com'un Çamlıca yönetim ofisinde görevlendirilmek üzere; Depo ve Sevkiyat Sorumluları aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

Ürün giriş ve çıkışının yönetilmesi, Müşteri siparişlerinin hazırlanması,paketlenmesi ve kargolanması Depo sayım ve stok takiplerinin yapılması Deponun temizlik ve düzeninden sorumlu olunması Aranan Temel Nitelikler Çamlıca ve çevresinde ikamet eden, Daha önce Kozmetik veya İlaç Deposunda çalışmış, Depo düzeni ve operasyon konusunda tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek
Şirket : Kozmela.com
Şehir İstanbul
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 10 Ocak 2017 20:03
Son Kontrol Tarihi 23 Ekim 2017 04:19

Benzer İş İlanları

Depo Sevkiyat Sorumlusu aranıyor. Depo Sevkiyat Sorumlusu ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Kozmela.com firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Depo Sevkiyat Sorumlusu" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Kozmela.com linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


Kozmela.com İş İlanları