İş Tanımı

İşin Tanımı :

Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz denizcilik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Denetim Elemanı aramaktayız.

Holding bünyesindeki vergi ve iç denetim çalışmalarını yürütebilecek

Aranan Nitelikler :

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,En az 3 yıl bağımsız denetim şirketi veya firmaların iç denetim tarafında tecrübeli,Tercihen İngilizce bilen,MS Office programlarına hakim,Mobilitesi olan İstanbul Anadolu Yakası veya Kocaeli'nde ikamet eden,


Adecco , İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur .
Şirket : Adecco
Şehir Kocaeli, Mersin
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 31 Ocak 2013 12:00
Son Kontrol Tarihi 30 Kasım -0001 00:00

Benzer İş İlanları

Denetim Elemanı (Denizcilik Sektörü) aranıyor. Denetim Elemanı (Denizcilik Sektörü) ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Kocaeli, Mersin için yayınlanmıştır. Adecco firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Denetim Elemanı (Denizcilik Sektörü)" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Adecco linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


Adecco İş İlanları