İş Tanımı

Talaşlı imalat biriminde yer alan CNC Kayar Otomat Tezgahlarında operatör/ustabaşı olarak görev alacaktır. Bu pozisyonda çalışacak personelin CNC Kayar Otomat Tezgahlarında ayar yapabilmesi, Takım bağlama ve sıfırlama konusunda bilgili ve tecrübeli olması, Teknik resim okuma, geometrik ölçülendirme ve toleranslandırma konusunda bilgi sahibi olması, Üretilen ürünlerin ölçüsel kalite kontrollerini titizlikle yaparak, teknik resimlerde istenen ölçü ve toleranslara uygunluğunu tespit edebilmesibeklenmektedir.

Aranan Nitelikler

Ankara'da savunma sanayisi ve medikal alanda faaliyet gösteren firmamızın talaşlı üretim biriminde istihdam edilmek üzereMeslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu CNC, Makine Teknolojileri, Torna- Tesviye,  Mekatronik gibi bölümlerin birinden mezun, CNC Kayar Otomat kullanımı konusunda en az 2 yıl imalat deneyimi sahibi, CNC Kayar Otomat tezgahlarını etkin kullanabilecek, Liderlik özelliği olan, vardiya sorumlusu olarak vardiya çalışanlarını yönetebilecek,Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, Tercihen askerliğini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden, Vardiyalı çalışabilecek, 40 yaşını aşmamış adaylar arıyoruz.  
Şirket : Genamer Teknoloji Ltd. Şti
Şehir Ankara
İş Alanı Üretim / İmalat
Eğitim Seviyesi Lisans (Öğrenci), Meslek Yüksekokulu (Öğrenci), Lise (Öğrenci), Yüksek Lisans, Lisans, Meslek Yüksekokulu, Lise, Yüksek Lisans (Öğrenci)
Organizasyondaki Yeri Mavi yaka / İşçi
Pozisyon Tipi Sürekli / Tam zamanlı
Cinsiyet Erkek
Askerlik Durumu Yapıldı, Muaf
Kaynak Site Kariyer.net
İlk Yayın Tarihi 06 Aralık 2017 12:30
Son Kontrol Tarihi 06 Aralık 2017 14:48

Benzer İş İlanları

Cnc Torna ve Kayar Otomat Operatörü aranıyor. Cnc Torna ve Kayar Otomat Operatörü ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Ankara için yayınlanmıştır. Genamer Teknoloji Ltd. Şti firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Cnc Torna ve Kayar Otomat Operatörü" başlıklı iş ilanını Kariyer.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Genamer Teknoloji Ltd. Şti linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


Ankara İş İlanları