İş Tanımı

Talaşlı imalat yapan firmamızda; CNC torna / dik işleme merkezinde üretilecek parçaların programlarının yazılması, CNC torna / dik işleme merkezi ile talaşlı üretim operasyonun yapılması, Üretimin kalite standartlarına uygun olarak yapılması ve takibi,  İş yerimiz İstanbul Eyüp'te bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

CNC torna / dik işleme merkezi ve Fanuc işletim sistemi kullanımında tecrübeli, Teknik resim okuma ve ölçü aletleri kullanma konusunda tecrübeli, Tercihen Cad/Cam programlarını kullanabilen, program yazabilen, Tercihen üniversal torna ve frezede çalışma tecrübesi olan, Tercihen MYO Makine veya Endüstri Meslek Lisesi Makine, Tesviye, CNC vb. bölümlerinden mezun,Vardiyalı çalışabilecek. CNC Torna ve Dik İşleme Merkezi Operatörleri alınacaktır.
Şirket : Hermetal Makina Yedek Parça San. Ve Tic. Ltd. Şti
Şehir İstanbul
İş Alanı Üretim / İmalat
Eğitim Seviyesi Meslek Yüksekokulu, İlköğretim, Lisans, Lise
Organizasyondaki Yeri Uzman
Pozisyon Tipi Sürekli / Tam zamanlı
Askerlik Durumu Muaf, Yapıldı
Kaynak Site Kariyer.net
İlk Yayın Tarihi 12 Ekim 2017 12:12
Son Kontrol Tarihi 05 Aralık 2017 15:03

Benzer İş İlanları

CNC Torna ve Dik İşleme Merkezi Operatörleri aranıyor. CNC Torna ve Dik İşleme Merkezi Operatörleri ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Hermetal Makina Yedek Parça San. Ve Tic. Ltd. Şti firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "CNC Torna ve Dik İşleme Merkezi Operatörleri" başlıklı iş ilanını Kariyer.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Hermetal Makina Yedek Parça San. Ve Tic. Ltd. Şti linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


Hermetal Makina Yedek Parça San. Ve Tic. Ltd. Şti İş İlanları