İş Tanımı

İş AçıklamasıMADAME COCO, BURSA'da bulunan mağazalarında görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Part Time Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

Aranan Nitelikler

Bilgisayar ve Nebim V3 programını kullanabilen,  Ev tekstiline ilgi duyan,  Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen,  Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek,  İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,  Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren,  Müşteri memnuniyetine önem veren,  Diksiyonu düzgün,  Yoğun iş temposunda çalışabilecek,  Bay ve bayan,  İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.
Şirket : Madame Coco Parisli Ev Butiği
Şehir İstanbul, Bursa
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 11 Ocak 2017 13:03
Son Kontrol Tarihi 21 Kasım 2017 12:57
Bursa - Part Time Satış Danışmanı aranıyor. Bursa - Part Time Satış Danışmanı ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul, Bursa için yayınlanmıştır. Madame Coco Parisli Ev Butiği firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Bursa - Part Time Satış Danışmanı" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Madame Coco Parisli Ev Butiği linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.