İş Tanımı

İş AçıklamasıSüper Grup çatısı altında bulunan, Türkiye'nin ilk çikolata Butiği " Bind Chocolate "ın bünyesinde görevlendirilmek üzere, tercihen gıda sektöründe deneyimli BÖLGE SATIŞ TEMSİLCİSİ alınacaktır. Kendisine bağlı bölge mağazalarının satış hedefinin gerçekleştirilmesini sağlamak, Fizibilite çalışmaları yapmak, Satış stratejilerinin geliştirilmesi noktasında önerilerde bulunmak, Mağazalar ve ilgili birimler ile koordinasyonu sağlamak, Mağazaların masraf ve gider kontrollerini yapmak, Firma imajının güçlenmesine katkıda bulunmak.

Aranan Nitelikler

Üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 5 yıl deneyimli, Perakende matematiğine ve sektör dinamiklerine hakim, gelişmelerini yakından takip eden, Merkez departmanları ile ortaklaşa çalışabilecek, ekip çalışmasının gücüne inanan, Etkin iletişim ve liderlik becerisine sahip, Analitik düşünebilen, dikkatli, Çözüm odaklı, Marka temsil gücü yüksek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Ekip yönetiminde başarılı, Dinamik, Raporlama yeteneği gelişmiş, MS Office programlarına hakim, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Şirket : Süper Tekstil
Şehir İstanbul
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 12 Ağustos 2017 09:54
Son Kontrol Tarihi 13 Ekim 2017 14:17

Benzer İş İlanları

Bölge Satış Sorumlusu aranıyor. Bölge Satış Sorumlusu ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Süper Tekstil firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Bölge Satış Sorumlusu" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Süper Tekstil linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.