İş Tanımı

İş Açıklamasıİstanbul' da ( Avrupa yakası ) ŞUBAT 2017 tarihinde açılacak PREMIUM konsept projemizde  görev alacak BAYAN VALE ŞOFÖRLERİ aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

45 Yaşını aşmamış, dinamik , dış görünüşüne kesinlikle önem veren o Tercihen otel,havalimanı,alışveriş merkezi,kongre merkezi veya hizmet sektöründe profesyonel olarak faal gösteren kurumsal firmalarda en az minimum 2 yıl görev yapmış, o Sürücü ehliyetine sahip, her türlü arabayı rahatlıkla kullanabilen ( Mesleki eğitim verilmektedir ) o En az 5 yıldır aktif araç kullanan, o Tercihen lise ve dengi okullar mezunu ve sigara kullanmayan ( sigara kullanmayanlar extra harcırah almaktadır ) o Kendine ve işine özenli, o Müşteri hizmetleri ve İletişimi kuvvetli, o Güler yüzlü,sabırlı,saha çalışmasına uygun, * Tercihan SRC belgeli, * Makam kurallarını bilen, o Referansları ve gbt sicili temiz, Bayan araç sürücüleri aranmaktadır ( * Lütfen, BAY adayların bu referans numaralı ilana başvuru yapmamaları önemle rica olunur )   Sosyal Şartlar ; Maaş + SGK + Yol Ücreti + Yemek + Bahşiş ve Prim ( Bayan personellerimiz için çalışma şartlarına uygun tesisimiz vardır )
Şirket : Sibay Araç Park Ve Turizm Hizmetleri
Şehir İstanbul
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 13 Aralık 2016 01:17
Son Kontrol Tarihi 08 Kasım 2017 04:07

Benzer İş İlanları

Bayan Vale Şoförleri aranıyor. Bayan Vale Şoförleri ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Sibay Araç Park Ve Turizm Hizmetleri firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Bayan Vale Şoförleri" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Sibay Araç Park Ve Turizm Hizmetleri linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.