İş Tanımı

İşin Tanımı :


1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır.
6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sezktörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarakda yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalaramızı sürdürüyoruz.

Bu amaçla SEFAKÖY YENİBOSNA'da bulunan mutfağımıza BAY Ahçı/Aşçı Yardımcıları


Aranan Nitelikler :Aşçılık mesleğine ilgi duyan,

işini seven Hijyen kurallarına uygun üretim yapabilecek

Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyumlu

Ekip çalışmasına yatkın

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

Dinamik

SEFAKÖY,YENİBOSNA,KÜÇÜKÇEKMECE civarında ikamet eden


Şirket : Yeditepe Gıda Hizmetleri
Şehir İstanbul
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 18 Eylül 2013 11:00
Son Kontrol Tarihi 25 Ağustos 2014 22:26

Benzer İş İlanları

Aşçı Yardımcısı aranıyor. Aşçı Yardımcısı ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Yeditepe Gıda Hizmetleri firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Aşçı Yardımcısı" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Yeditepe Gıda Hizmetleri linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


İstanbul İş İlanları