Aranan Nitelikler

Holdingimize bağlı, Kütahya / Gümüşköy ' de faaliyet gösteren Eti Gümüş A.Ş.işletmemizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Metalik Madenler konusunda en az 10 yıl deneyimli (Tercihen Gümüş ve/veya Altın madenciliği konusunda akademik çalışma yapmış) ,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, inisiyatif kullanabilen, takipçi ve çözüm odaklı, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kütahya'da ikamet eden veya edebilecek olan         AR-GE Müdürü alınacaktır.
Şirket : Yıldızlar Sss Holding Aş
Şehir Kütahya
İş Alanı AR-GE
Eğitim Seviyesi Lisans, Yüksek Lisans
Organizasyondaki Yeri Orta Düzey Yönetici
Pozisyon Tipi Sürekli / Tam zamanlı
Askerlik Durumu Yapıldı, Muaf
Kaynak Site Kariyer.net
İlk Yayın Tarihi 21 Nisan 2017 11:36
Son Kontrol Tarihi 28 Nisan 2017 05:58

Benzer İş İlanları

  • Satış Temsilcisi

    Davet Otomotiv Tic. San. Ltd. Şti - İstanbul Ankara İzmir Aydın Edirne Kastamonu Ordu Yalova Balıkesir Elazığ Kayseri Osmaniye Yozgat Bartın Erzincan Kırıkkale Rize Zonguldak Batman Erzurum Kırklareli Sakarya Mersin Bayburt Eskişehir Kırşehir Samsun Bilecik Gaziantep Kilis Şanlıurfa Çankırı Bingöl Giresun Kocaeli Siirt Adana Bitlis Gümüşhane Konya Sinop Adıyaman Bolu Hakkari Kütahya Sivas Afyonkarahisar Burdur Hatay Malatya Şırnak Ağrı Bursa Iğdır Manisa Tekirdağ Aksaray Çanakkale Isparta Mardin Tokat Amasya Çorum Kahramanmaraş Muğla Trabzon Antalya Denizli Karabük Muş Tunceli Ardahan Diyarbakır Karaman Nevşehir Uşak Artvin Düzce Kars Niğde Van
Araştırma Geliştirme / AR-GE Müdürü aranıyor. Araştırma Geliştirme / AR-GE Müdürü ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Kütahya için yayınlanmıştır. Yıldızlar Sss Holding Aş firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Araştırma Geliştirme / AR-GE Müdürü" başlıklı iş ilanını Kariyer.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Yıldızlar Sss Holding Aş linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.


Kütahya İş İlanları

Yıldızlar Sss Holding Aş İş İlanları