İş Tanımı

İş AçıklamasıÇankaya ' da başlaması planlanan şubemizde görev alacak,kariyer hedefleyen; "Bay-Bayan Vale Şoförleri" aranmaktadır.  

Aranan Nitelikler

43 yaşını aşmamış, En az lise ve dengi okul mezunu, Dış görünüşüne önem veren, dinamik, İletişim yönü güçlü ve güler yüzlü, Tercihen sigara kullanmayan, Tercihen yabancı dil bilgisi olan(transfer şoförü), En az 5 yıldır her türlü aracı aktif olarak kullanabilen, Sürücü ehliyetine sahip Alışveriş merkezi, otel, havalimanı, kongre merkezi ve hizmet sektöründe benzer poziyonda en az 2 yıl görev yapmış, Makam kurallarını bilen, Tercihen askerliğini yapmış,  Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek.
Şirket : Sibay Araç Park Ve Turizm Hizmetleri
Şehir İstanbul, Ankara
Kaynak Site Secretcv.com
İlk Yayın Tarihi 23 Aralık 2016 00:02
Son Kontrol Tarihi 25 Kasım 2017 03:49
Ankarada Başlayacak Hastane Projemize Vale Park Şoförleri aranıyor. Ankarada Başlayacak Hastane Projemize Vale Park Şoförleri ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul, Ankara için yayınlanmıştır. Sibay Araç Park Ve Turizm Hizmetleri firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Ankarada Başlayacak Hastane Projemize Vale Park Şoförleri" başlıklı iş ilanını Secretcv.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Sibay Araç Park Ve Turizm Hizmetleri linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.