İş Tanımı

Ankara Etlik'de bulunan CarrefourSA marketlerimizde görevlendirilmek üzere, tam zamanlı çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Kasa Elemanı: Müşterilerle yakın diyaloğun kurulduğu bir görevdir. Müşterilerin satın aldığı ürünlerin barkodlarının okutulması, mal bedelinin nakit olarak veya kredi kartı ile tahsil edilmesi, müşteriye fatura verilmesi, vb.Reyon Elemanı:Kasap, Şarküteri, Sebze-Meyve, Mal Kabul, Gıda ve Gıda Dışı reyonları için; mağazada satılan gıda, temizlik, giyim, vs. gibi ürünlerin raflara yerleştirilmesi, temizlik ve düzeninin sağlanması, fiyat etiketlerinin yapıştırılması ve kontrol edilmesi, raflardaki ve depodaki malların miktar takibinin yapılıp, sipariş verilmesi vb.

Aranan Nitelikler

- Dinamik bir ortamda çalışacak - Çağdaş, güvenilir, özgüvene ve özdenetime sahip- İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü- 45 yaşını aşmamış - En az lise mezunu (Açık lisede okuyanlar dahil)takım arkadaşları arıyoruz.
Şirket : Carrefoursa
Şehir Ankara
Kaynak Site Yenibiris.com
İlk Yayın Tarihi 07 Eylül 2017 18:48
Son Kontrol Tarihi 15 Kasım 2017 23:15
Ankara Etlik CarrefourSA Süper Market Görevlileri aranıyor. Ankara Etlik CarrefourSA Süper Market Görevlileri ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı Ankara için yayınlanmıştır. Carrefoursa firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Ankara Etlik CarrefourSA Süper Market Görevlileri" başlıklı iş ilanını Yenibiris.com sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Carrefoursa linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.