İş Tanımı

 Sağlık Meslek Lisesi veya ''Hemşirelik'' bölümlerinden mezun,  En az 5 yıllık ameliyathane sorumluluğu yapmış,  Sorumluluk sahibi ve dikkatli,  Ekip yönetme becerisi gelişmiş,  Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş.

Aranan Nitelikler

Kolan Hospital Grup Bünyesinde yer alan şubemiz Büyükçekmece Kolan Hastanesi'nde istihdam edilmek üzere;'Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi''aramaktayız.                  
Şirket : Kolan Hastanesi
Şehir İstanbul
İş Alanı Sağlık
Eğitim Seviyesi Meslek Yüksekokulu, Lisans, Lise
Organizasyondaki Yeri Orta Düzey Yönetici
Pozisyon Tipi Sürekli / Tam zamanlı
Kaynak Site Kariyer.net
İlk Yayın Tarihi 06 Aralık 2017 14:18
Son Kontrol Tarihi 13 Aralık 2017 09:30
Ameliyathane Sorumlusu (Büyükçekmece) aranıyor. Ameliyathane Sorumlusu (Büyükçekmece) ilanına başvurmak için üst tarafta yer alan başvur butona basıp ilanın yayınlandığı siteye ulaşabilirsiniz ve buradan başvurnuzu tamamlayabilirsiniz. Bu iş ilanı İstanbul için yayınlanmıştır. Kolan Hastanesi firmasının tercihine bağlı olarak online yada telefon ile iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. İsarayanlar.com "Ameliyathane Sorumlusu (Büyükçekmece)" başlıklı iş ilanını Kariyer.net sitesinden almaktadır ve başvuru bu site üzerinden yapılmaktadır. İş ilanını yayınlayan firmanın diğer iş ilanlarına Kolan Hastanesi linkine tıklayarak ulaşabilir veya iş ilanları sayfasından kendi kariyerinize uygun diğer işlanlarını görebilirsiniz.